FacebookTwitterYouTubeПідписатися на RSS

Управління Державної служби якості освіти України створило інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах.

Інституційний аудит - 2021

З 30.11.21 по 13.12.2021 р. в ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 пройшов позаплановий інституційний аудит, здійснений працівниками Управління ДСЯО у Вінницькій області.

Висновки

Рекомендації

Ресурси для створення якісної школи

Якісна школа

Інституційний аудит

Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція для директора

Державна служба якості освіти презентувала анімований ролик про роль засновника школи під час інституційного аудиту

Громада як засновник шкіл інвестує у їх розвиток і створює умови, щоб діти досягали кращих результатів у навчанні. Якість освітньої діяльності шкіл багато у чому залежить від того, наскільки місцева влада включена у процеси, що відбуваються в закладах освіти та як вона сприяє їх розвитку. З таким головним меседжем Державна служба якості освіти презентує анімований ролик про інституційний аудит у громаді.

Відео створене для Державної служби якості освіти України в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). Цей ролик є частиною інформаційної кампанії, яку Державна служба якості освіти розпочала у квітні 2021 року, щоб інформувати батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

“Якісна школа – це про спільні зусилля засновника, директора, вчителів, учнів та батьків. Кожен відіграє важливу роль у процесі побудови справді якісного закладу освіти. Цим відео хочемо показати, що інституційний аудит – це не просто оцінка того, як працює заклад. Для засновників це можливість оцінити якість роботи шкіл у громаді та отримати унікальну інформацію, яка підкаже, як розумно витратити гроші та у які саме потреби школи їх інвестувати у першу чергу”, – зазначив Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти.

Опитування учнів сільських шкіл щодо ключових аспектів якості освіти, проведене у 2021 році на замовлення Державної служби якості освіти, показало, що у селі школа є єдиним місцем соціалізації дітей. Це ще раз доводить, що інвестиції в освіту, хоч і одні з найбільших видатків місцевих бюджетів, є найважливішими у довгостроковій перспективі: саме вони здебільшого визначають рівень економічного та культурного розвитку громади.

Нагадаємо, в межах інформаційної кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти. З інформаційним ресурсом “Якісна школа” можна ознайомитись за адресою qualityeducation.org.ua, а ролики розміщені на ютуб-каналі Служби.

Кiлькiсть переглядiв: 318

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.