FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Педагогічний колектив школи

Педагогічний колектив школи об'єднує 63 вчителя. Серед вчителів 38 здобули вищу кваліфікаційну категорію, 8 - першу, 7- другу, 1- ВПО, 10 є спеціалістами. 1 вчитель нагороджений знаком "Відмінник освіти", 12 - "Старший вчитель", 11 - "Вчитель-методист" 2 - сумісника.


/Files/images/фото школи.jpg

Вчителі нашої школи

Калюжна Ольга Дмитріївна - вчитель фізики, спеціаліст І категорії

Мельник Світлана Олексіївна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Васютинська Людмила Володимирівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"

Войцех Ірина Григорівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Рахманова Людмила Миколаївна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Дрозд Олена Вікторівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Шевчук Олена Сергіївна - вчитель української мови та літератури, І категорія

Берцун Ірина Іванівна - вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"

Хавренко Віра Валентинівна - вчитель зарубіжної літератури, І категорія

Любчак Ольга Анатоліївна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії

Семенюк Клавдія Михайлівна - вчитель математики та креслення, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Семенюк Вікторія Олександрівна - Вчитель початкових класів, спеціаліст

Голішевська Надія Анатолівна - Соціальний педагог, вчитель укр. мови та літератури, спеціаліст

Копестиренська Наталя Анатоліївна - вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії

Вітюк Тетяна Олександрівна - вчитель фізики, астрономії і природознавства, І категорія

Степюк Микола Володимирович - вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Пархета Наталя Анатоліївна - вчитель інформатики, технології, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Ісько Вікторія Вікторівна - вчитель інформатики, спеціаліст

Заржицька Оксана Вікторівна - вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Миронюк Людмила Олександрівна - вчитель історії, права, економіки, спеціаліст вищої категорії

Федорчак Тетяна Костянтинівна - вчитель історії, спеціаліст вищої категорії

Стовбчата Інна Вікторівна - вчитель географії, І категорія

Бігун Михайло Йосипович - вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Ярова Інна Вікторівна - вчитель біологі, хімії, спеціаліст ІІ категорії

Гоца Оксана Василівна - вчитель біологіі, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"

Шевченко Ольга Юріївна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Салієва Тетяна Анатоліївна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

Марчук Ольга Тихонівна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"

Ларіна Тетяна Олександрівна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"

Лазорак Оксана Анатоліївна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Воронова Альона Сергіївна - вчитель англійської мови, І категорія

Кравчук Сергій Володимирович - вчитель фізичної культури, І категорія

Терещенко Дмитро Степанович - вчитель фізичної культури, І категорія

Дуднік Олександр Васильович - вчитель "Захист Вітчизни", вчитель фізичної культури

Микитюк Олена Геннадіївна - вчитель основ здоров'я, спеціаліст вищої категорії

Горин Галина Петрівна - вчитель обслуговуючої праці, спеціаліст вищої категорії

Заграй Василь Степанович - вчитель технічної праці, спеціаліст

Антонюк Наталя Миколаївна - вчитель образотворчого мистецтва, ІІ категорія

Штурмаревич Олена Володимирівна - вчитель музичного мистецтва, спеціаліст вищої категорії

Слободян Світлана Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"

Терлецька Людмила Степанівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"

Удалова Олена Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

Юркова Лариса Михайлівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Новіцька Раїса Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Ковальчук Тетяна Павлівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

Бобошко Світлана Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Назарчук Ірина Леонідівна - вчитель хімії та біології, спеціаліст вищої категорії

Пугачова Наталія Миколаївна - вчитель музичного мистецтва, спеціаліст 1 категорії (сумісник)

Колесник Світлана Володимирівна - вчитель початкових класів, ВПО

Савіна Людмила Миколаївна - вчитель початкових класів,спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Гаврілова Оксана Євгеніївна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"

Левченко Альона Петрівна - вчитель початкових класів, СВК

Вітер Наталя Миколаївна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

Мороз Олена Анатоліївна - вчитель початкових класів, спеціаліст

Киринюк Людмила Анатоліївна - вчитель початкових класів, І категорія

Дробоног Ольга Сергіївна - вчитель природознавства, вихователь ГПД, спеціаліст

Твердохліб Наталія Михайлівна - вчитель математики та інформатики, ІІ категорія

Лесь Тетяна Вікторівна - вчитель української мови та літератури, вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор, магістр.

Паська Тетяна Сергіївна - вчитель фізичної культури, спеціаліст.

Соколова Олена Володимирівна, вчитель англійської мови, спеціаліст.

Волос Наталія Іванівна - вчитель початкових класів, СВК, "Старший вчитель"

Баліцька Марія Антонівна - Вихователь ГПД, І категорія

Допоміжний персонал та техперсонал

Снігур Леонід Петрович - Заступник директора з господарської роботи

Ісько Вікторія Вікторівна - Секретар

Стоєцька Євгенія Олегівна - Медична сестра

Мазур Ірина Миколаївна - Завідувач бібліотеки, 12 т.р.

Сотула Тетяна Олександрівна - Бібліотекарка

Семенюк Олександра Олексанрівна - Практичний психолог, спеціаліст

Бунь Прасковія Степанівна - Прибиральниця

Назарова Надія Федорівна - Прибиральниця

Кукурудза Лариса Андріївна - Прибиральниця

Тимофієва Галина Володимирівна - Прибиральниця

Островська Оксана Леонідівна - Прибиральниця

Погонець Катерина Григорівна - Прибиральниця

Мартинчик Світлана Віталіївна - Прибиральниця

Печій Анатолій Петрович - Прибиральник, Робітник по обслуговуванню шкільних приміщень

Колеснік Олег Олексійович - Робітник по обслуговуванню шкільних приміщень

Бутенко Ніна Андріївна - Двірник

Хідзяк Василь Іванович - Сторож

Назаров Євген Олександрович - Сторож

Чиж Тетяна Дмитрівна - Кухарка

Коновал Тетяна Василівна - Кухарка

Гарбар Катерина Михайлівна - Комірниця

Покотило Лариса Володимирівна - Підсобна робітниця

Пархета Наталія Анатоліївна - Інженер-електронік.

Формагей Сергій Григорович - Інженер-електронік.

Фурман Олена Юріївна - Лаборантка

Крім того, в декретній відпустці

Раченчук Катерина Михайлівна - Медична сестра

Данченко Наталя Миколаївна - Прибиральниця

Скляренко Людмила Анатоліївна - вчитель музики і співів, спеціаліст

Мельник Інна Олексіївна - Соціальний педагог, ІІ категорія

Кушпіта Марина Михайлівна - Вчитель початкових класів, спеціаліст

Холод Альона Павлівна - Вчитель фізики, природознавства, спеціаліст

Якимовська Анна Анатоліївна - Вчитель хімії, біології та основ екології, СВК

Потапова Наталя Миколаївна - Вчитель математики та інформатики, І категорія

Лахман Ганна Федорівна - Вчитель фізики, основ інформатики, астрономії, педагог-організатор, спеціаліст

Кiлькiсть переглядiв: 2361

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.