FacebookTwitterYouTubeПідписатися на RSS

Бібліотека Жмеринської міської ради Комунального закладу "Жмеринський ліцей №4"

Бібліотека Жмеринської міської ради Комунальний заклад "Жмеринський ліцей №4" є обов’язковим структурним підрозділом закладу, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час. Свою діяльність організовує спільно з педагогічним колективом, відповідно до планів роботи і регламентуючої документації, що затверджується директором школи. Нашу бібліотеку обслуговують:

Мазур Ірина Миколаївна – завідуюча бібліотекою

Галерея "Книжкова алея"

/Files/images/CIMG0861.JPG

Шкільна бібліотека забезпечує вчителів та учнів підручниками, художньою літературою, різноманітними методичними та навчальними матеріалами для підготовки доповідей, виступів, рефератів.

У розпорядженні бібліотеки 2 кімнати, є читальний зал, відкритий доступ до художньої літератури, журналів, газет. Бібліотекарі завжди надають оперативну інформацію про нові надходження.

Бібліотечний фонд налічує:

підручників -23229 примірників;

художньої літератури -9084 примірників.

Забезпеченість підручниками учнів всіх класів становить100%.

Бібліотека активно використовується для проведення предметних тижнів, літературних вечорів, вікторин, конкурсів. Традиційними стали святкування визначних та пам'ятних дат з оформленням тематичних стендів та виставок. Серед них День української писемності та мови, День рідної мови, День Перемоги, День Матері, Дні народження та ювілеї класиків та видатних діячів літератури, мистецтва, педагогіки.

Завідуюча бібліотекою школи Грінченко Т.Г. бачить своє завдання в тому, щоб виховувати у учнів любов до книги з перших кроків їх шкільного життя. Постійними стали зустрічі з самими маленькими школярами на яких відбувається знайомство з бібліотекою, проводяться живі цікаві бесіди про подорож у країну книг.

Важливим завданням бібліотеки є виховання бережного відношення до джерел знання, творів літературної та історичної спадщини. Відношення до книги - це один з показників загальної культури людини. Саме тому в бібліотеці постійно працює книжкова лікарня, де діти, допомогаючи, здійснювати дрібний ремонт книг та підручників навчаються не тільки берегти книги, а й цивілізовано ставитись до будь якого з творінь людських рук, розуму та серця.

30-го вересня - Всеукраїнський день бібліотекаря

Галерея "Всеукраїнський день бібліотекаря"

Міжнародний день дитячої книги

Кiлькiсть переглядiв: 844

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.