FacebookTwitterYouTubeПідписатися на RSS

Кожна дитина – індивідуальність і вимагає до себе особливого підходу, якщо ви хочите виховати розумну та розвинуту особистість

/Files/images/поради психолога.jpg

1. Не потрібно чекати, що дитина стане такою як ви самі, або якою ви її хочете бачити. Дитині необхідно допомогти стати самим собою.

2. Не можна жадати від дитини розплати за все те, що ви робите для нього. Адже в першу чергу ви дали йому життя, і в такий спосіб вона повинна віддячити вас за це. У свою чергу вона дасть життя своїм дітям, це і є необоротна взаємна подяка.

3. Не слід виливати на дитину всі свої образи, що нагромадилися. Пам'ятаєте, що все в житті вертається.

4. До проблем дитини варто ставитися з розумінням. Адже його дитячі проблеми важко переносяться, як і вами дорослі. Оскільки в нього ще немає життєвого досвіду, його проблеми можуть здатися вам легко розв'язуваними. Тому завжди допомагайте дитині своїми порадами й підтримкою.

5. Ніколи та ні в якій ситуації не принижуйте дитину.

6. Варто звертати увагу на зустрічі з дітьми, адже це дуже важливо.

7. Не мучтеся, якщо не можете чого-небудь зробити для дитини. Переживати варто, якщо ви можете й не робите. Для дитиним важливо, якщо зроблено все.

8. Дитину необхідно сприймати як радість і щастя, дане вам, а не як тирана, що захопив ваше життя. Батькам дається можливість оберігати й розвивати дитину.

9. Необхідно вміти любити й дбайливо ставитися й до чужих дітей. Не робіть нічого такого чужої дитині, чого не хотіли б зробити своєму.

10. Любити треба дитину такою, якою вона є, нехай навіть вона неталановита або невдачлива. При спілкуванні з дитиною завжди радуйтеся, адже це свято, що з вами.

Кiлькiсть переглядiв: 349

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.